Připojíme Vás na jakoukoliv technologii:
Bezdrát, optika, xDSL, kabelovka

Ceník internetových tarifů (platný od 1.1.2020)

  • Cena
  • Download
  • Upload
  • Cena zřízení
  • AC 15
  • 240,-
  • 15
  • 3
  • Plná cena
  • AC 30
  • 303,-
  • 30
  • 10
  • 1990,-
  • AC 50
  • 405,-
  • 50
  • 15
  • 1490,-
  • AC 70
  • 506,-
  • 70
  • 20
  • 1000,-
  • AC 100
  • 607,-
  • 100
  • 25
  • 800,-
  • AC VIP
  • 1210,-
  • 100
  • 50
  • 120,-
Zobrazit kompletní ceník

Nabízíme xDSL služby na vlastní konektivitě

Ceník xDSL - platný od 1.11.2017

  • Cena (24 měsíců)
  • Cena bez závazku
  • Download
  • Upload
  • Cena zřízení
  • ADSL 8
  • 399 Kč
  • 479 Kč
  • 8
  • 0.5
  • 1199 Kč
  • VDSL 20
  • 419 Kč
  • 499 Kč
  • 20
  • 2
  • 1199 Kč
  • VDSL 50
  • 499 Kč
  • 599 Kč
  • 50
  • 5
  • 605 Kč
  • VDSL 80
  • 549 Kč
  • 669 Kč
  • 80
  • 8
  • 605 Kč
  • VDSL 100
  • 619 Kč
  • 739 Kč
  • 100
  • 10
  • 605 Kč
Koncová zařízení bez závazku 24 měsíců
Zyxell Prestige ADSL (ADSL 4x ETH, Wifi) 1209 Kč 967 Kč
Zyxell Prestige VDSL (VDSL 4x ETH, Wifi) 1755 Kč 1452 Kč
Jednorázové ceny cena (s DPH)
Cenové zvýšení služby (upgrade) 1 Kč
Cenové snížení služby (downgrade) 1209 Kč
Marný výjezd servisního technika 1210 Kč
Malá instalace 1573 Kč
Velká instalace 2420 Kč
Bez istalace –doručení zařízení kurýrem 182 Kč
Routovaný blok IP adres o velikosti N adres (N=4,8,16, IP adres) 120 Kč

Ceník IPTV balíčků - platný od 1.11.2017

balíček počet kanálů cena
BASIC 60 135
BASIC + tématika + HD 83 189
STANDARD 114 439
MAX 134 839
Pozn.: Nutno zakoupit odpovídající set-top box. Rádi Vám nabídneme nejvhodnější produkt.


logo UPC

Přístupová rozhraní za fy René Theurer a Maxxnet.cz s.r.o.

Typy a specifikace přístupových rozhraní k veřejně dostupné službě elektronických komunikací sítě Maxxnet.cz a René Theurer dle
povinností vyplývající z §73 odst. 7) zákona č.127/2005 Sb., o elektronických komunikacích.

Typ rozhraní
Mez. standard dle ITU-T
Fyzické provedení
Optický ethernet 100Base-BX
EEE 802.3
SC/PC, LC/PC
Optický ethernet 1000Base-BX
EEE 802.3
SC/PC, LC/PC
Metalický ethernet 100Base-TX
EEE 802.3
RJ-45
Metalický ethernet 1000Base-TX
EEE 802.3
RJ-45
Bezdrátový ethernet 2,4 GHz
IEEE 802.11b,g,n
WIFI 2,4 GHz
Bezdrátový ethernet 5 GHz
IEEE 802.11a,n
WIFI 5 GHz
11